تعمیرات لپ تاپ

نمایندگی مجاز تعمیرات لپ تاپ در رشت

یکی از تخصصی ترین خدمات در بازرگانی نِت ، تعمیر لپ تاپ می باشد. در این مرکز تعمیرات انواع مدلهای لپ تاپ به دست تیمی از کارشناسان دوره دیده و ابزارهای حرفه ای در دو حوزه تعمیر سخت افزار لپ تاپ و تعمیر نرم افزار لپ تاپ انجام میشود. اگر چه تعمیرات لپ تاپ به نظر ساده میرسد و افراد و مراکز زیادی هستند که اقدام به تعمیر انواع برند های لپ تاپ میکنند، اما بیشتر این افراد و مراکز به دلیل نداشتن تخصص کافی و ابزار های پیشرفته باعث ایجاد خسارات جبران ناپذیری به قطعات و مادربرد لپ تاپ میشوند و در نهایت مادربرد لپ تاپ را غیر قابل تعمیر تشخیص میدهند. پیشنهاد ما برای جلوگیری از ایجاد خسارات به لپ تاپ خود، گرفتن خدمات از مراکز به روز و متخصص می باشد.

تعمیر  لپ تاپ شامل :

1-تعمیر و تعویض مادربرد

2-تعویض یا ارتقاء هارد و رم

3-تعویض ال ای دی و ال سی دی

4-تعویض کیبورد و درایو نوری

5-باز کردن قفل بایوس لپ تاپ

6-سرویس و تعویض فن

7-رفع کامل مشکلات نرم افزاری

8-تعمیر باطری و آداپتور

9-تعمیر پورت ورودی و خروجی

10-تعمیرات بخش صدا نوت بوک

11-تعمیر شکستگی قاب و لولا

بازرگانی نِت
شما به ما امتیاز دادین...
تعمیرگاه مجاز و رسمی لپ تاپ در استان گیلان 100%
فروشگاه بازرگانی نِت
تامین قطعات لپ تاپ در استان گیلان 100%

لطفا با شماره مستقیم 09116280122 و یا با تلفن دفتر مرکزی 01333240987 تماس حاصل فرمایید .

بازرگانی نِت به صورت اکسپرس و سریع با کمترین هزینه و در برخی موارد که از قبل مشخص می باشد به صورت رایگان به تمام نقاط ایران کالا ارسال می کند . در صورت داشتن لپ تاپ برای تعمیر از هر نقطه ای در ایران به صورت پسکرایه(بدونه هزینه حمل ) برای ما ارسال کنید تا پس از تعمیر به صورت رایگان برایتان ارسال کنیم .


کلیه کالاهایی که توسط سایت ما یا تحویل حضوری در فروشگاه مرکزی عرضه می شوند تحت پوشش گارانتی استاندارد قرار دارند که بسته به نوع محصول شرایط و مدت گارانتی متفاوت می باشد.

1-صداقت در عملکرد2-کم کردن هزینه مشتری3-فروش قطعات و تعمیر کالا در یک مجموعه 4-خدمات در کوتاه ترین زمان5-زیر نظر اتحادیه کامپیوتر

صداقت،ارتقاء پذیری،تلاش سه شرط مهم موفقیت در بازار
1 - تعمیرات لپ تاپ
Navid .Alizade
NET Trade
در صورت گرفتن خدمات تعمیر لپ تاپ ، لطفا در نظرسنجی شرکت کنید
  • افزودن پاسخ شما