راهنمای خرید فلت لپ تاپ

قبل از اینکه بخاین فلت لپ تاپ بخرین اول مطمئن شوید که آیا خرابی سیستم مربوط به فلت لپ تاپ است یا نه!

اگر با وجود روشن بودن سیستم شما,صفحه نمایشتنان مشکی بود می توان به احتمال زیاد گفت که خرابی مربوط به فلت است!

اگر این علامت ها را در سیستم خود دیدین باید اقدام به تعویض کابل فلت لپ تاپ خود بکنید.

۱٫ لپ تاپ شما روشن می‌شود اما صفحه نمایش آن مشکی است. در این وضعیت احتمال دارد که با تکان دادن لپ تاپ صفحه نمایش روشن شود و کار کند.
۲٫ مورد دیگری که می‌تواند حاکی از بروز اشکال در کابل فلت لپ تاپ باشد، سیاه و سفید بودن صفحه نمایش است. در این وضعیت مانیتور خارجی کار می‌کند.
۳٫ لپ تاپ کار می‌کند اما صفحه نمایش آن بسیار تاریک است. ضمن آنکه می‌توان مقدار کمی تغییر رنگ و تصاویر کم نور را نیز مشاهده کرد.
۴٫ یکی دیگر از علائم خرابی فلت لپ تاپ آن است که صفحه نمایش پس از چندبار چشمک زدن تیره می شود. در این وضعیت با تکان دادن لپ تاپ دستگاه دوباره شروع به چشمک زدن می‌کند.
۵٫ خطوط راه راه افقی و عمودی بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود، که این خطوط با تکان دادن صفحه تغییر می‌کنند.

انواع کابل فلت لپ تاپ

برای خرید کابل فلت لپ تاپ قبل از هر چیزی باید مشخص کنید که فلت مربوط به  LCD یا LED مخاین.توجه کنید که این دو فلت از لحاظ ظاهری با هم فرق دارند.

کابل فلت ال ای دی

Flat laptop LCD - راهنمای خرید فلت لپ تاپ

راهنمای خرید فلت لپ تاپ – فلت LCD تصویر لپ تاپ

flat laptop LED - راهنمای خرید فلت لپ تاپ

همانطور که از اسم این کابل مشخص است برای صفحه نمایش LCD استفاده می‌شود و پین‌های بزرگتری نسبت به فلتهای LED دارد. فلت LED نیز همانگونه که از نام آن پیداست فلتی است که در لپ تاپ ‌هایی با صفحه نمایش LED استفاده می‌شود.

فلت سازگار با لپ تاپ خودم رو چطور پیدا کنم ؟ ( راهنمای خرید فلت لپ تاپ )

۱-تا حدودی از روی تصویر می توان تشخیص داد که فلت مودر نظر همان فلت دستگاه شما هست یا خیر

۲-توی بخش سازگاری ها ما پارت نامبرهای سازگار با فلت مورد نظر را نوشته ایم! یک فلت میتونه چندین تا پارت نامبر داشته باشه!پس دنبال پارت نامبر خودتون توی پارت نامبر های نوشته شده باشین.

۳-اگر موفق به پیدا کردن فلت لپ تاپ خود نشده اید,فقط کافیه یه عکس از فلت قبلی خود توی واتس آپ  ۰۹۱۱۶۲۸۰۱۲۲ ارسال کنید  متخصصان ما در این بخش آماده ی پشتیبانی شما هستند.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*