رویه های ارسال سفارش

روش ارسال کالا

مشتریان محترم در زمان ثبت سفارش، باید روش ارسال درخواستی خود را انتخاب نمایند. روش های ارسال انتخابی برای مشتریان رشت و شهرستان ها متفاوت می باشد.

در کلیه روش های ارسالی کلیه کالاها به گونه ای بسته بندی می گردند تا از آسیب دیدگی کالا جلوگیری شود، خصوصا در کالاهای شکستنی مانند ال سی دی و تاچ بسته بندی بسیار با دقت انجام می شود. با این وجود لازم است مشتریان محترم هنگام تحویل گرفتن کالای خود قبل از امضای رسید تحویل کالا، حتما کالای دریافتی را از لحاظ صحت فیزیکی و عدم شکستی کاملا چک نمایند؛ چرا که اداره پست و تمامی شرکتهای باربری که مجموعه افق با ایشان همکاری می کند، کالاهای ارسالی را بیمه می نمایند.

روش های مختلف ارسال در شهر رشت

ارسال با پیک

برای مشتریان رشت ارسال با پیک سریعترین روش می باشد. مامور پیک موظف است کالاهای مشتریان را صحیح و سالم تحویل ایشان نمایند و لازم است مشتریان قبل ازتحویل گرفتن و امضای رسید کالا آن را از لحاظ شکستگی و سلامت فیزیکی کاملا چک نمایند. دقت نمایید که این روش شامل حومه تهران نیست.

تحویل حضوری

برخی از مشتریان محترم تمایل به دریافت حضوری کالای خود دارند. بازرگانی نِت این امکان را برای این دسته ازمشتریان محترم فراهم آورده است که کالای خود را از فروشگاه تحویل بگیرند. لازم به ذکر است همکارانی که خود پیک جهت جمع آوری کالا دارند نیز باید این روش را انتخاب نمایند.

ارسال با پست

ارسال با پست عموما توسط مشتریان شهرستان انتخاب می گردد اما مشتریان شهر رشت نیز چنانچه تمایل داشته باشند میتوانند ارسال با پست را انتخاب نمایند.

 

 

روش های مختلف ارسال برای شهرستان

ارسال با تیپاکس، چاپار

تیپاکس، چاپار، از شرکت های ارسال معتبر و سریع پست کالا از مبدا تا مقصد می باشند. این شرکتها در شهرهای مختلف ایران دارای شعبه می باشند. پس از تحویل گیری کالا در شهرتهران آن را به شعب شهرستان ارسال و سپس تا درب منزل و یا محل کار مشتری ارسال مینمایند. همچنین این شرکتها کالای مشتریان را بیمه می نمایند و مشتریان و همکاران حتما کالای خود را قبل از تحویل چک نمایند و از صحت کالا اطمینان حاصل نمایند. در زمان انتخاب این روش حتما دقت نمایید که شهر شما دارای شعب تیپاکس ، چاپار باشد که میتوانید جهت مشاهده شعبه های این دو شرکت از لینک های زیر استفاده کنید.

شعب تیپاکس

شعب چاپار

 

ارسال پست

ارسال با پست، مقرون به صرفه ترین روش ارسال برای مشتریان شهرستان و تهران می باشد. عموما ارسال با این روش تا درب منزل یا محل کار مشتری ۳ تا ۶ روز طول می کشد. چنانچه ارسال کالای شما با پست باشد جهت پیگیری وضعیت مرسوله خود در هر زمان می توانید به سامانه رهگیری مرسولات شرکت پست مراجعه و شماره مرسوله خود را وارد نمایید.

پیگیری پست با کد رهگیری

ارسال با ترمینال

این روش ارسال عموما توسط همکاران محترم انتخاب می شود. زمانی که حجم و وزن کالاهای خریداری شده زیاد باشد ارسال با ترمینال یا باربری مقرون به صرفه ترین روش است. چنانچه نوع ترمینال برای شما مهم است حتما در توضیحات سفارش خود نام ترمینال و شماره تماس آن را وارد نمایند. چنانچه سفارش خود را قبل از ساعت ۱۴ ثبت نموده باشید سفارش شما انتهای همان روز تحویل ترمینال مربوطه خواهد شد و در کمتر از ۲۴ ساعت به شهر مقصد خواهد رسید. هزینه ای که در این روش پرداخت می نمایید هزینه ارسال تا ترمینال می باشد و هزینه ارسال از رشت به شهرستان ها توسط ترمینال، باید در زمان تحویل گرفتن کالا پرداخت گردد.

ارسال با باربری

این روش ارسال نیز معمولا توسط همکاران محترم در زمانی که حجم و وزن کالاهای خریداری شده زیاد باشد انتخاب می شود. چنانچه نوع باربری برای شما مهم است حتما در توضیحات سفارش خود نام باربری و شماره تماس آن را وارد نمایید. چنانچه سفارش خود را قبل از ساعت ۱۴ ثبت نموده باشید سفارش شما انتهای همان روز تحویل باربری مربوطه خواهد شد و در کمتر از ۲۴ ساعت به شهر مقصد خواهد رسید. در این روش کل هزینه پس کرایه می شود و هزینه ای که در این روش پرداخت می نمایید هزینه ارسال تا باربری می باشد و هزینه ارسال از رشت به شهرستان توسط باربری، باید در زمان تحویل گرفتن کالا پرداخت گردد.

banner 2 - رویه های ارسال سفارش