شرایط ارسال کالا

مشتریان محترم در زمان ثبت سفارش، باید روش ارسال درخواستی خود را انتخاب نمایند. روش های ارسال انتخابی برای مشتریان رشت و شهرهای دیگر متفاوت می باشد.


روش های ارسال مختلف در شهر رشت
ارسال با پیک موتوری

برای مشتریان رشت ارسال با پیک سریعترین روش می باشد. مامور پیک موظف است کالاهای مشتریان را صحیح و سالم تحویل ایشان نمایند و لازم است مشتریان قبل ازتحویل گرفتن و امضای رسید کالا آن را از لحاظ شکستگی و سلامت فیزیکی کاملا چک نمایند. دقت نمایید که این روش شامل حومه رشت نیست.

تحویل حضوری

برخی از مشتریان محترم تمایل به دریافت حضوری کالای خود دارند. بازرگانی نِت این امکان را برای این دسته از مشتریان محترم فراهم آورده است که کالای خود را از فروشگاه تحویل بگیرند. لازم به ذکر است همکارانی که خود پیک جهت جمع آوری کالا دارند نیز باید این روش را انتخاب نمایند.

ارسال با پست

ارسال با پست عموما توسط مشتریان شهرستان انتخاب می گردد اما مشتریان رشت نیز چنانچه تمایل داشته باشند میتوانند ارسال با پست را انتخاب نمایند.


روش های مختلف ارسال برای شهرستان
ارسال با تیپاکس و چاپار

تیپاکس، چاپار از شرکت های ارسال معتبر و سریع پست کالا از مبدا تا مقصد می باشند. این شرکتها در شهرهای مختلف ایران دارای شعبه می باشند. پس از تحویل گیری کالا در شهر رشت آن را به شعب شهرستان ارسال و سپس تا درب منزل و یا محل کار مشتری ارسال مینمایند. همچنین این شرکتها کالای مشتریان را بیمه می نمایند و مشتریان و همکاران حتما کالای خود را قبل از تحویل چک نمایند و از صحت کالا اطمینان حاصل نمایند. در زمان انتخاب این روش حتما دقت نمایید که شهر شما دارای شعب تیپاکس ، چاپار باشد که میتوانید جهت مشاهده شعبه های این دو شرکت از لینک های زیر استفاده کنید.

هزینه ای که در این روش پرداخت می نمایید هزینه ارسال تا دفتر تیپاکس و چاپار و بسته بندی می باشد و هزینه ارسال از رشت به شهرستان توسط تیپاکس و چاپار ، باید در زمان تحویل گرفتن کالا پرداخت گردد.

ارسال با اسنپ یا تاکسی اینترنتی

سریع ترین و اقتصادی ترین روش برای ارسال کالا خارج از محدوده پیک موتوری برای حومه رشت و شهرهای نزدیک مورد استفاده قرار میگیرد .


ارسال با ترمینال

این روش ارسال عموما توسط همکاران محترم انتخاب می شود. زمانی که حجم و وزن کالاهای خریداری شده زیاد باشد ارسال با ترمینال یا باربری مقرون به صرفه ترین روش است. چنانچه نوع ترمینال برای شما مهم است حتما در توضیحات سفارش خود نام ترمینال و شماره تماس آن را وارد نمایند. چنانچه سفارش خود را قبل از ساعت 14 ثبت نموده باشید سفارش شما انتهای همان روز تحویل ترمینال مربوطه خواهد شد و در کمتر از 24 ساعت به شهر مقصد خواهد رسید. هزینه ای که در این روش پرداخت می نمایید هزینه ارسال تا ترمینال می باشد و هزینه ارسال از رشت به شهرستان توسط ترمینال، باید در زمان تحویل گرفتن کالا پرداخت گردد.