معرفی فروشگاه

فروشگاه اینترنتی بازرگانی نِت ( مرجع بازار لپ تاپ رشت )

بازرگانی نِت، فروشگاهی است که از حدود ۱۴ سال قبل، فعالیت خود را شروع کرده است و مانند همه ی فروشگاه ها، کار خود را به ارائه ی محصولاتی با تنوع پایین آغاز نموده است. این فروشگاه جزو گزینه های خرید لپ تاپ مردم رشت از دید عموم است.

یک مورد در فروشگاه ما وجود دارد که در آن به هنگام خرید محصولات، چنانچه مبلغ خرید بالاتر از ۵۰۰ هزار تومان باشد، هزینه ارسال رایگان خواهد بود .

تمرکز به رضایت مشتری، مزیت کلیدی این وب سایت است که همیشه به آن اهمیت داده است.

بازرگانی نِت از همان ابتدا، کالاهای خود را به صورت حرفه ای معرفی کرده است و همین ویژگی باعث شده است که کاربران برای کسب اطلاعات درباره ی لپ تاپ های مختلف، به بازرگانی نِت مراجعه کنند.

بازرگانی نِت اولین سایت آنلاین رشت برای خرید اینترنتی لپ تاپ که در ترویج فرهنگ خرید اینترنتی در گیلان نقش بسیار موثری داشته است و حتی در گذر زمان با افزایش تعداد فروشگاه های اینترنتی، هنوز هم بهترین سایت خرید است.

خلاقیت بازرگانی نِت و نوآوری هایش در نحوه ی ارسال کالاها و هم چنین پیشنهادات ویژه، از دیگر ویژگی هایی است که به جذابیت این سایت می افزاید.

مزایای بازرگانی نِت

سرعت بسیار بالای سایت بازرگانی نِت و جستجوی سریع در آن، تجربه ی کاربری فوق العاده، پیشنهادات روزانه جذاب، ایمیل مارکتینگ، راه اندازی بخش بازارچه آنلاین (Marcketplace )، امکان مطلع شدن از موجود شدن کالاها، ۷ روز گارانتی کالاهای خریداری شده، ثبت نام سریع در هنگام سفارش، نرم افزار مناسب گوشی هوشمند و … همگی از مزیت های فروشگاه اینترنتی بازرگانی نِت هستند.